آیا اسباب کشی را با اتوبار یوسف آباد تجربه کرده اید! به شما پیشنهاد می دهیم یک جابه جایی بدون دغدغه و نگرانی را با اتوبار یوسف آباد تجربه کنید.اتوبار یوسف آباد با پرسنل جوان و خوش برخورد و کار آزموده یک جابه جایی خاطره انگیز و بدون مشکل را برای شما به ارمغان می آورد.باربری یوسف آباد با آموزش کارگران مجرب و مسئولیت پذیر در امر بسته بندی و جابه جایی وسایل سنگین در خدمت همشهریان عزیز می باشد. باربری یوسف آباد جابه جایی وسایل خاص مثل بوفه های بزرگ شیشه ای،شیشه میز ناهارخوری و وسایل قیمتی شمارا به با تجربه ترین کارگران و رانندگان خود واگذار میکند.جابه جایی لوازمورزشی تردمیل،یخچال های سایدبای ساید ،وسایل صوتی و تصویری را از اتوبار یوسف آباد بخواهید.وسایل بسته بندی ایمن ، نایلون های حباب دار،استرج کارتون،چسب،سلفون و … را از اتوبار یوسف آباد بخواهید.اتوبار تهران با تمامی تجهیزات و امکانات خود منتظر و آماده خدمت رسانی به شماست.باربری تهران از شروع یک بسته بندی حرفه ای تا پایان یک جابه جایی ایمن در کنار شماست.قیمت منصفانه و توافقی و سرویس های ویژه vip رو از اتوبار یوسف آبادبخواهید.کل ایام هفته بصورت شبانه روزی در کنار شما هستیم.

تلفن تماس : 22719193 – 22713840 – 88652922

اتوبار یوسف آباد – باربری یوسف آباد

چرا اتوبار یوسف آباد

شرکت حمل و نقل و اتوبار یوسف آباد با در اختیار داشتن پرسنلی ورزیده، مجربو متخصص متعهد به کار و با بهره گیری از مدرنترین وسائط حمل و نقل و متخصصدر بسته بندی اسباب و لوازم منزل و اداری آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز تهرانی میباشد. رزومه درخشان و قابل اطمینان گروه اجرایی شرکت اتوبار تهران تجربه شیرین و باورنکردنی یک اسباب کشی منظم و بی دغدغه را با سرعت، دقت و برآورد هزینه ای منصفانه را به شما هدیه خواهد داد.

شرکت حمل و نقل و اتوبار یوسف آباد به صورت شبانه روزی ( حتی در ایام تعطیل) با بیمه شهری و شهرستان و با کادری مجرب و به صورت کاملا تضمینی در خدمتشهروندان می باشد.

بخشی از خدمات ما ارائه خدمات حمل و نقل کالای تهران شهرستان به مراکز دولتی و خصوصی اعم از حمل و نقل کالای تجاری ، مواد اولیه ،کالای ساختمانی ،مواد شوینده ، ماشین آلات ، وسایل نقلیه ، اثاثیه منزل ، کالاهای کشاورزی ،کالای انفورماتیک ، کالای صنعتی ، کالای فراورده های نفتی ، کالای شبکه ایو مخابراتی ، کالای صادراتی ، کالای وارداتی ، کالای نمایشگاه ها و نمایشگاهی ،کالای اداری ، کالای کارخانه ها و کارگاه ها ، کالای گمرکی و کانتینر به کلیه شهرهای ایران و کلیه نقاط مرزی. حمل و نقل بار و ارائه خدمات با تریلی کفی ، تریلی بغل دار ، ترانزیت ، کشنده ، خاور مسقف ، خاور روباز ، تک چرخ ، جفت(ده چرخ) ، نیسان انجام میپذیرد نوع بارنامه شهرستان ها برای کلیه خدمات حمل و نقل برون شهری بارنامه دولتی از مرکز حمل و نقل کالای تهران در جاده آزادگان و بصورت رایگان صادر میشود. مبلغ بیمه نامه حمل و نقل برون شهری قابل تغییر و بر اساس نوع کالا ، ارزش ریالی کالا و درخواست مشتری قابل تغییر میباشد.
X