اتوبار قیطریه یکی از معدود اتوبارهای سطح قیطریه و شمال تهران می باشد که توانسته رضایت هموطنان عزیز را روز به روز بیشتر جلب نماید.
اتوبار قیطریه حتی توانسته است در حوزه خدمات باربری و حمل و نقل رقابت خیلی خوبی با اتوبارهای تهران انجام بدهد و خود بر رتبه برترین و بهترین باربری سطح قیطریه بنشیند.کسب مقام اول و مقام بهترین باربری قیطریه تنها گوشه ایی از لطف شما شهروندان محترم قیطریه به اتوبار و باربری قیطریه می باشد.از این رو مدیرعامل باربری قیطریه کمل تشکر را از شما شهروندان محترم قیطریه دارد .
آماده ارائه خدمات باربری در قیطریه و اتوبار قیطریه بصورت شبانه روز به ساکنین عزیز منطقه قیطریه می باشد . اتوبار قیطریه با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه و با سابقه 15 سال کار

تلفن تماس : 22719193 – 22713840 – 22753996

همواره آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد . اتوبار تهران با رعایت قوانین مربوط به باربری به بیمه نمودن تمامی وسایل و تجهیزات مشتریانقبل از حرکت و به موقع رساندن بار به مقصد و حساب نمودن هزینه حمل و نقل با مشتری با توجه به نرخ اتحادیه می باشد . اتوبار قیطریه دارای کادری ماهر در زمینه باربری می باشد . باربری , افرادی ماهر و صبور در زمینه جابجایی وسایل و رانندگانی با سابقه درخشان و محتاط در زمینه رانندگی را درمجموعه کاری خود قرار داده است . همچنین اتوبار قیطریه انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است .

اتوبار قیطریه و باربری قیطریه در تهران
یک از بهترین باربری های معتبر و بزرگ در تهران میباشد که دارای کادری تخصصی و مجرب است.

دارای تخصص کامل در بسته بندی وسایل

دارای تخصص در حمل یخچالهای ساید بای ساید

دارای تخصص در حمل حرفه ای گاوصندوق

دارای تخصص در حمل پیانو و ابزار موسیقی

خصوصیات بارز باربری قیطریه
اتوبار قیطریه یکی از 20 شعب باربری شمیرانات و اتوبار شمیرانات می باشد.
،اتوبار تهران که یکی از بزرگترین باربری ها در سطح قیطریه است توسط مدیریت باربری قیطریه انتخاب شده و تمامی کارها و اعمال کارگران باربری قیطریه ،اتوبار قیطریه را بازرسی می کنندو در صورت مشاهده ی هر گونه خطایی از سوی کارگران به جدیت با کارگران باربری قیطریه برخورد میکنند.
X