باربری نیاوران متخصص در بسته بندی وسایل و حمل و نقل با پرسنلی خوش اخلاق ،دارای مجوز از اتحادیه با بهترین سرویس دهی جهت حمل اثاثیه منزل،حمل بار ادارات ، باربری در نیاوران بهترین خدمات را برای شما به ارمغان می آورد .

تلفن تماس : 22719193 – 22713840 – 22753996
کلیه خدمات باربری نیاوران به صورت شبانه روزی می باشد.

اتوبار و باربری نیاوران با بیش از 15 سال سابقه در زمینه باربری و حمل بارامروز با نگرشی دیگر به بازار به میدان رقابت اندیشیده است تا ثابت کند همچنان حرف اول را در زمینه حمل و نقل و باربری شهری میزند.

کیفیت بالا،قیمت مناسب،رضایت شما و…. اثاث کشی را با باربری تهران تجربه کنید.

باربری تهران و اتوبار تهران و باربری نیاوران مجوز اصلی از اتحادیه را دارند.پس دیگر نگران هیچ چیز نباشید.

باربری نیاوران خود را دوباره آماده ارائه خدمات به شما همشهری های عزیز کرده است.

باربری نیاوران کیفیت کار خود را بر کمیت آن ترجیح می دهد، به همین دلیل است ما با سابقه کم خود نسبت به دیگر باربری ها، بیشترین محبوبیت را داریم.

باربری تهران دارای انواع ماشین های سبک و سنگین و کارگران دوره دیده و مجرب
باربری تهران با مجوز رسمی از اتحادیه و به صورت شبانه روزی

باربری نیاوران بیش از 15 سال است که در کمال صداقت و اطمینان بدون ایجاد هیچ مشکلی در زمینه حمل و نقل کار می کنند.
ارائه خدمات حمل و نقل کالای تهران و شهرستان به مراکز دولتی و خصوصی اعم از حمل و نقل کالای تجاری ، مواد اولیه ،کالای ساختمانی ، مواد شوینده ، ماشین آلات ، وسایل نقلیه ، اثاثیه منزل ، کالاهای کشاورزی ، کالای صنعتی ،کالای شبکه ای و مخابراتی ، کالای صادراتی ، کالای وارداتی ، کالای نمایشگاه ها و نمایشگاهی ،کالای اداری ، کالای کارخانه ها و کارگاه ها ، کالای گمرکی و کانتینر به کلیه شهرهای ایران و کلیه نقاط مرزی. حمل و نقل بار و ارائه خدمات با خاور مسقف ، خاور روباز ، تک چرخ ، جفت(ده چرخ) ، نیسان انجام میپذیرد مبلغ بیمه نامه حمل و نقل برون شهری قابل تغییر و بر اساس نوع کالا ، ارزش ریالی کالا و درخواست مشتری قابل تغییر میباشد.

باربری نیاوران

اتوبار نیاوران

اتوبار تهران


باربری در تهران

باربری تهران

اتوبار در تهران

اتوبار در نیاوران

اتوبار شمیرانات

باربری شمیرانات

اتوبار شمال تهران

باربری شمال تهران

اتوبار نیاوران متخصص در امر حمل و نقل و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق ، دارای مجوز از اتحادیه با  بهترین سرویس دهی جهت حمل اثاثیه منزل،حمل بار ادارات ، اتوبار نیاوران بهترین ها را برای شما به عمل می آورد .در هر نقطه از تهران هستید فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا از خدمات بارز اتوبار تهران بهره مند شوید.

تلفن تماس : 22719193 – 22713840 – 22753996

خدمات اتوبار در نیاوران به صورت شبانه روزی می باشد.

باربری در تهران در امر بسته بندی وسایل ابتدا جعبه هایی با ابعاد وسایل تهیه نموده و در بسته بندی وسایل شکستنی به منظور حفاظت و جلوگیری از شکستن آنها و ضربه های احتمالی که در بارچینی و جابجایی ممکن است اتفاق بیافتد ابتدا در کف جعبه ها از ضربه گیر های مخصوص (حوله ای و حباب دار) استفاده نموده.

زیرا نبود ضربه گیر در کف جعبه احتمال شکستگی را افزایش میدهد و باعث آسیب رسیدن به وسایل می شود. اتوبار نیاوران با کادری پر تلاش و آموزش دیده در امر بسته بندی و با بالاترین دقت عمل ظروف را در جعبه قرار داده و و فضاهای خالی را با پلاستیک های حبابدار و حوله های ضربه گیر پر می نماید زیرا فضای خالی در بارچینی و حمل و نقل باعث له شدگی کارتن ها و جابجا شدن اجناس موجود در آن می شود.  بعد از اتمام این کار درب جعبه ها به درستی بسته شده و برچسب زده می شود تا چیدمان آنها در مقصد به آسانی صورت پذیرد.

 

اتوبار تهران

باربری در تهران

باربری تهران

اتوبار در تهران

خدمات در تمام نقاط تهران : اتوبار سعادت آباد. اتوبار شهرک غرب .اتوبار اقدسیه. اتوبار کامرانیه. اتوبار ولنجک.اتوبار ولیعصر.اتوبار شریعتی.اتوبار جردن.اتوبار میرداماد .اتوبار شیخ بهایی .اتوبار ونک.اتوبار پونک.اتوبار یوسف آباد

خدمات شرکت باربری تهران

1. انواع ماشین آلات باربری و تجهیزات برای حمل نقل و جابجایی

2. بسته بندی بصورت تضمینی و تخصصی

3. کارگر ماهر و باتجربه و خوش اخلاق و با ادب

4. سرویس دهی بصورت شبانه روزی

این شرکت با بیش از 15 سال سابقه درخشان درحوزه حمل نقل و جابجایی اثاثیه منزل و کالاهای اداری و تجاری در حال فعالیت میباشد

و برای رضایت مشتریان عزیز نهایت تلاش و کوشش را به عمل اورده  است

ارائه خدمات  جابجای و حمل نقل در تهران پذیرفته میشود.

اتوبار نیاوران

اتوبار تهران

باربری در تهران

باربری تهران

اتوبار در تهران

اتوبار شمیرانات

باربری شمیرانات

اتوبار شمال تهران

باربری شمال تهران

X